Kurz permakulturního designu pro začátečníky

Pozvánka na teoreticko-praktické workshopy permakulturního designu.

08.04.2021 —09.05.2021
Buštěhradská 5/2, 162 00 Praha 6 - Střešovice

Během květnového víkendu 8. a 9. 5. proběhne kurz permakulturního designu pro začínající s Denisou Tomáškovou v Praze v sochařském ateliéru Bohumila Kafky v Praze 6.

Kapacita kurzu: 10-20 lidí dle aktuálních nařízení vlády k pandemii covid-19. Akce se bude konat ve venkovních prostorách zahrady. O aktuálním průběhu konání akce budeme přihlášené účastníky*ce informovat emailem.

Lektorka Denisa Tomášková předá základy obecné a krajinné ekologie, pedologie i metodiky designování udržitelných systémů a jedlých lesních zahrad zaměřené na rodinné zahrady a malá hospodářství. Kurz je pořádán ve spolupráci s Akademií Permakultury a Institutu Úzkosti. Pro více informací a možnost závazného přihlášení pište na: les@are-events.org

Také chceme sdílet pozvání na intenzivní dvoutýdenní permakurz, který bude probíhat na lučním a lesním pozemku Lesa – společenství pro pěstování, teorii a umění v Orlických Horách v termínu od 11. 6. 2021–27. 6. 2021. Hlavním posláním tohoto intenzivního kurzu je hlubší seznámení s permakulturním designem a jeho aplikací na reálné prostředí. V kurzu naleznou zajímavé informace nejen začátečníci, ale i zkušení zahradní designéři a architekti. Pro více informací navštivte web APK.

Podpora: Ministerstvo kultury ČR, Státní fond kultury a Waterrain.