Film – JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26.—28. 7. 2019

Lesní a luční pozemek mezi obcemi Hnátnice a Písečná
Orlické hory

Film Institutu úzkosti

Web

Film – WE ARE THE WOODS: The Intelligence of Plants and Interspecies Communication

July 26 – 28 2019

Forest and meadow land between the villages of Hnátnice and Písečná
Orlické mountains

Film by Institute of Anxiety

Web

Promlouvají
Jožka Čermák, Anetta Mona Chişa, Jiří Kovanda, Vendula Litterová, Tereza Stöckelová

Vystupují
Stan Baranski, Agata Bargiel, Václav Bělčák, Zuzana Blochová, Vítek Bohal, Teresa Castro, Barbora Ciprová, Veronika Čechová, Jožka Čermák, Jan Dlabal, David Fesl, Kristina Fingerland, Vojtěch Fröhlich, Václav Girsa, Linda Hauerová, Vojtěch Hlaváček, Irwin Hill, John Hill, Kateřina Holá, Anetta Mona Chişa, Atanasios Iliopulos, Theodora Iliopulu, Valerie Iliopulu, Hana Janečková, Edith Jeřábková, Tereza Jindrová, Eva Jiřička, Barbora Kleinhamplová, Jan Kolský, Vincent Kolský, Adéla Korbičková, Jolana Korbičková, Karina Kottová, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Vanda Kovaříková, Eduard Kraus, Monika Krobová, Dita Lamačová, Anna Žofie Langová, Dominik Lang, Denisa Langrová, Kosma Lesák, Vít Lesák, Matouš Lipus, Marie Lukáčová, Vendula Litterová, Sára Jan Märcová, Mélissa Mérinos, Jana Mikleová, Vojtěch Novák, Olbram Pavlíček, Matěj Pavlík, Radim Patkolo, Vojtěch a Anežka Pelikánovi, Petra Pětiletá, Jitka Píchová, Tereza Porybná, Petr Prokop, Noemi Purkrábková, Ruta Putramentaite, Jonáš Richter, Patrik Rogan, Lucie Rosenfeldová, Pavla Sceránková, Zuzana Sceránková, Bořivoj Sikora, Piotr Sikora, Jiří Sirůček, Dominika Slavická, Adéla Sobotková, Sláva Sobotovičová, Borbála Soós, Štěpán Soukup, Elena Stavraki, Tereza Stöckelová, Lenka Střeláková, David Střeleček, Dušan Světlík, Ondřej Šebestík, Marie Špačková, Marie Tučková, Helena Vágnerová, Pavlína Verbíková, Mirek Verbík, Julie Záhoranská, psi Sava a Igor, králík Jindřich, slepice Božena, Kostra, Růžena, Helena, Mařena a Blažena, chameleon „Klok Klok“, stromy, keře, byliny, houby a horniny a náhodní kolemjdoucí a neidentifikovaní účastníci, kterým děkujeme za účast.

Kamera
Lucie Rosenfeldová

Zvuk
Jonáš Richter

Sestavil, nakreslil
Marek Meduna

Voices
Jožka Čermák, Anetta Mona Chişa, Jiří Kovanda, Vendula Litterová, Tereza Stöckelová

Cast
Stan Baranski, Agata Bargiel, Václav Bělčák, Zuzana Blochová, Vítek Bohal, Teresa Castro, Barbora Ciprová, Veronika Čechová, Jožka Čermák, Jan Dlabal, David Fesl, Kristina Fingerland, Vojtěch Fröhlich, Václav Girsa, Linda Hauerová, Vojtěch Hlaváček, Irwin Hill, John Hill, Kateřina Holá, Anetta Mona Chişa, Atanasios Iliopulos, Theodora Iliopulu, Valerie Iliopulu, Hana Janečková, Edith Jeřábková, Tereza Jindrová, Eva Jiřička, Barbora Kleinhamplová, Jan Kolský, Vincent Kolský, Adéla Korbičková, Jolana Korbičková, Karina Kottová, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Vanda Kovaříková, Eduard Kraus, Monika Krobová, Dita Lamačová, Anna Žofie Langová, Dominik Lang, Denisa Langrová, Kosma Lesák, Vít Lesák, Matouš Lipus, Marie Lukáčová, Vendula Litterová, Sára Jan Märcová, Mélissa Mérinos, Jana Mikleová, Vojtěch Novák, Olbram Pavlíček, Matěj Pavlík, Radim Patkolo, Vojtěch and Anežka Pelikán, Petra Pětiletá, Jitka Píchová, Tereza Porybná, Petr Prokop, Noemi Purkrábková, Ruta Putramentaite, Jonáš Richter, Patrik Rogan, Lucie Rosenfeldová, Pavla Sceránková, Zuzana Sceránková, Bořivoj Sikora, Piotr Sikora, Jiří Sirůček, Dominika Slavická, Adéla Sobotková, Sláva Sobotovičová, Borbála Soós, Štěpán Soukup, Elena Stavraki, Tereza Stöckelová, Lenka Střeláková, David Střeleček, Dušan Světlík, Ondřej Šebestík, Marie Špačková, Marie Tučková, Helena Vágnerová, Pavlína Verbíková, Mirek Verbík, Julie Záhoranská, doga Sava and Igor, rabbit Jindřich, chickens Božena, Kostra, Růžena, Helena, Mařena and Blažena, chameleon „Klok Klok“, trees, bushes, herbs, mushrooms and rocks and random passers-by and unidentified participants, whom we thank for participating.

Camera
Lucie Rosenfeldová

Sound
Jonáš Richter

Editing and animation
Marek Meduna

Program připravily Zuzana Blochová, Edith Jeřábková, Barbora Kleinhamplová, Adéla Korbičková, Eva Koťátková a Tereza Porybná

Podpora
Ministerstvo kultury ČR, společnost GTL a Atanasios Iliopulos, Solid Sun, PROBIO, Svobodný statek na soutoku, VELTLIN, Městský úřad Buštěhrad

Suroviny
PROBIO, Svobodný statek na soutoku, VELTLIN, Dobrá farma, Ekofarma Horní Ředice, Ranč Bělečko

Poděkování: The Emblem Hotel, Mirek, Pavlína a Jaromír Verbíkovi, Radim Patkolo, Dita Lamačová, Celine Duval, Václav Girsa a Michal Boška

Program prepared by Zuzana Blochová, Edith Jeřábková, Barbora Kleinhamplová, Adéla Korbičková, Eva Koťátková, and Tereza Porybná.

Support
Ministry of Culture Czech Republic, GTL, spol. s.r.o. and Atanasios Iliopulos, Solidsun, PROBIO, Svobodný statek na soutoku, VELTLIN, Municipality buštěhrad

Materials and ingredients
PROBIO, Svobodný statek na soutoku, VELTLIN, Dobrá farma, Ekofarma Horní Ředice, Ranč Bělečko

Special thanks to The Emblem Hotel, Mirek, Pavlína and Jaromír Verbíkovi, Radim Patkolo, Dita Lamačová, Celine Duval, Václav Girsa a Michal Boška

Předchozí akce

Past events